Avast BreachGuard
Захистіть свої конфіденційні дані в Інтернеті від витоку та збирання сторонніми особами.
Збережіть конфіденційність за допомогою BreachGuard
Цілодобове відстеження витоку даних
Повернення вам контролю над особистими даними
Поради фахівців із захисту конфіденційності
Витоки даних стаються щодня, але BreachGuard забезпечить вам цілодобовий захист
Якщо сайт, яким ви користуєтеся, зламають...
і ваші особисті дані опиняться під загрозою...
ми дізнаємося про це та захистимо вас.
Захистіть свої особисті дані
Позбавтеся відстеження рекламодавцями завдяки нашому розширенню для браузера
Не дайте компаніям збирати й використовувати вашу особисту інформацію, поки ви переглядаєте вебсайти.
З BreachGuard захистити важливі облікові записи стало просто
Підсильте налаштування конфіденційності своїх облікових записів в Інтернеті
Отримайте чіткі відомості про свій рівень конфіденційності
Можливо, вас цікавлять деякі питання...
Де саме в Інтернеті мої особисті дані можуть перебувати під загрозою?
Сторонні брокери даних і рекламодавці можуть збирати вашу особисту інформацію без вашого відома чи згоди. Усе це відбувається в межах величезного законного, хоч і досить суперечливого, ринку.
2. Нелегальні торговельні майданчикиТакі майданчики існують в Інтернеті, переважно в його тіньовій частині, і використовуються хакерами для продажу викрадених особистих даних користувачів, зокрема номерів їхніх кредитних карток. Це може призвести до викрадення особистості.
3. Служби, які вимагають реєстраціїFacebook і Google — безкоштовні служби, яким ваші дані потрібні для роботи. Вони зловживають доступом до цієї інформації, зберігаючи та поєднуючи її для створення вашого «портрета» на підставі ваших дій.
Що таке витік даних?
Витік даних відбувається, коли конфіденційна інформація потрапляє в загальний доступ. Ваші цифрові дані зберігаються в сотнях баз даних у всьому світі. Більшість компаній вживають заходів для запобігання спробам злому та витокам даних. Небезпека полягає в тому, що вашими даними, які потрапили у вільний доступ, можуть торгувати в тіньовому Інтернеті.
Що таке тіньовий Інтернет?
Доступ до тіньового Інтернету (даркнету) можна отримати лише за допомогою мережі з анонімізацією, наприклад браузера Tor. Попри погану репутацію, це всього-на-всього частина Інтернету з підвищеною конфіденційністю. Але саме ця надзвичайна конфіденційність і приваблює бажаючих здійснювати незаконні операції, як-от купівлю та продаж персональних даних, отриманих унаслідок витоку. Це може призвести до багатьох злочинів, зокрема викрадення кредитних карток. Варто зазначити, що законні брокери даних, про яких ішлося вище, у тіньовому Інтернеті не працюють.
Як видалити свої персональні дані з Інтернету?
Видалити персональні дані з Інтернету, м’яко кажучи, непросто. Для початку потрібно з’ясувати, які саме брокери володіють вашими даними, а це надзвичайно складно. Після цього — надіслати всім запити з вимогою видалити вашу інформацію з їхніх баз. Хоч за законом вони й зобов’язані підкоритися, це також займе певний час. Навіть у випадку відомих служб, як-от Google і Facebook, що наголошують на важливості конфіденційності, це не буде легко. У найгіршому ж випадку, якщо вашу інформацію продають у тіньовому Інтернеті, видалити ці дані практично неможливо. Тож слід подумати про ефективний захист.
Як створити надійний пароль?
Найкращий спосіб створити надійний пароль — скористатися диспетчером паролів. Він генерує випадковий набір символів, який дуже важко запам’ятати, і автоматично заповнює облікові дані, коли вам потрібно. Якщо ви хочете створити складний пароль власними силами, віддайте перевагу словосполученню або навіть реченню, для надійності додавши кілька цифр, наприклад «цемійчудовийпарольстворенийу2020році».